ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Ağustos 11, 2022 0 Yazar: admin

Üçsaksıak Tarım, tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına reva olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Münasip cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel tarım yapmaya saksıladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve tarım kolünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçsaksıak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devim bilimi ve hızlü sima kaynağına malik olan Üçsaksıak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş boy bos sağlayan Üçsaksıak Tarım; tombul Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Sabah akşam inkişaf ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçsaksıak Tarım ürünlerinin hem il ortamında hem de il dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçsaksıak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin reva ve stabil bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve essah bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile lüzumsuz gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor harcama ederek çok henüz sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz şu denli ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz doğurgan skorlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Tarım olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da berrak bir trap haksına teslim etmek karınin geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dal yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden katlanmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı gibi alanlara teslim etmek karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir sargılantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değkârtirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da enliletilebilir. Esas bileşenler çoklukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince oranla bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Tarım’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması kârlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği gün efsaneviın sütü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları yek seferde alabilir ve henüz âlâ beslenebilir. Olta karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz âlâ beslenmesine böylelikle henüz şu denli semere almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Muhtelit Makinaları da Üçsaksıak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Tarım olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması servet sahibi ve doğurgan bir tarımsal üretim karınin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı karınin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz âlâ durumlara gelmesi karınin tarımsal dış satım noktasında Üçsaksıak Tarım olarak bütün çdüzenışanlarımızın ulamasıyla yanında
Üçsaksıak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya devamı için: https://ucbasaktarim.com/