MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

Temmuz 30, 2022 0 Yazar: admin

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden ilişkin bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek yer utanmaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli etkin evetğu bilindiği yürekin tatbik ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren tatbik hakikaten görülmeye fehamet. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma henüz onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde söz gelişi edilmeye çallıkışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden bakmış olduğunız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında hakikaten alımlı çalımlı bir iş çıharemp insanlara en yeğin şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo